Uczniowie klasy 1B potrafią zdrowo się odżywiać. Podczas zajęć wykonywali pyszne sałatki. Tworząc do swoich sałatek reklamę, zachęcali do zjadania zdrowych owoców i warzyw szczególnie w okresie zimowym.

ffffffffffffffffff ggggggggggggg gggggggggggggg gggggggggggggggg iiiiiiiiiiii IMG_9836 jjjjjjjjjjjjjj oooooooooooooo

Pani Beata Hartman ze Szkoły Podstawowej nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi po raz 17 wraz ze swoimi uczniami, ich rodzeństwem i rodzicami: Emilią Zając, Julią Musiał, Weroniką Górską, Karolem Buczkiem, Oliwierem Smalcem, Mają Smalec, Marią Górską, Franciszkiem Górskim, p. Marzeną Zając, p. Angeliką Górską i p. Jarosławem Górskim kwestowali w Niedzieliskach. Piękna pogoda sprzyjała miłej i przyjemnej atmosferze. Mieszkańcy bardzo chętnie, z uśmiechem i ciepłym słowem wspierali Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Dziękujemy bardzo!!! Sie ma!

iii