Dobrej pracy nie należy się wstydzić, stąd z satysfakcją i ogromną przyjemnością informujemy, że dwie nasze nauczycielki – Renata Fidytek i Beata Hartman – otrzymały Nagrody Prezydenta Miasta Jaworzna, będące wyrazem uznania dla Ich dorobku zawodowego i osiągnięć w pracy dydaktyczno-wychowawczej. Gratulujemy, życząc dalszych sukcesów oraz satysfakcji z codziennej pracy!

Uroczyste spotkanie – z okazji niedawno obchodzonego Dnia Edukacji Narodowej – odbyło się w Teatrze Sztuk.

Gratulacje podczas uroczystości składali m.in. Paweł Silbert Prezydent Miasta Jaworzna  jego zastępcy Tadeusz Kaczmarek i Monika Bryl, Poseł na Sejm RP Dariusz Starzycki, Radni Rady Miejskiej, przedstawiciele organizacji nauczycielskich i związkowych.

Po uroczystym wręczeniu dyplomów i gratulacji zebrani obejrzeli recital Piotra Tłustochowicza przy akompaniamencie Romana Jońcy.

(zdjęcie ze strony www.um.jaworzno.pl )

Dziękujemy za 1%

W 2018 r. dzięki Państwa hojności uzyskaliśmy 7000 zł., które wydamy na…

O tym zadecyduje Rada Rodziców.

Raz jeszcze serdecznie dziękujemy i… prosimy o finansowe wsparcie naszej szkoły w roku następnym!

Uczniowie klasy 2B przygotowali teatrzyk dla młodszych kolegów i koleżanek. Była to inscenizacja wiersza Jana Brzechwy” Na straganie”. Przedstawienie podobało się pierwszakom natomiast mali artyści z klasy 2B zdobyli gromkie brawa.

Jak co roku, w październiku, nauczycielka przyrody Pani Jolanta Sobkiewicz organizuje dla uczniów klas 6 konkurs na wykonanie dowolną techniką makiety Układu Słonecznego. Analogiczny konkurs odbył się w bieżącym roku szkolnym. Uczniowie wykonali wspaniałe makiety, które wyeksponowane zostały na korytarzu dolnym. Wszystkie prace wymagały dużego zaangażowania i ogromnego wkładu pracy, wszystkie zatem zostały nagrodzone. Dyplomy i nagrody rzeczowe wręczone zostały na uroczystym apelu szkolnym. Uczestnikom konkursu gratulujemy.