W październiku rozpoczęły się zajęcia biblioterapeutyczne w klasie 2B. Jest to cykl zajęć , które będą trwały do maja i skupione będą wokół tematu” Oczarowani książką”.

Rozpoczęliśmy zajęcia biblioterapii. Gościliśmy w naszej klasie p. Izabelę Dymek z Biblioteki Miejskiej, która przeprowadziła ciekawe zajęcia pt. „Zapoznanie”.  Były zabawy integracyjne oraz praca z mapą. Wszyscy świetnie się bawiliśmy, a dzieci wiele się nauczyły.

Z przyjemnością informujemy, że nasi uczniowie odnieśli kolejny sukces.

Patryk Jelonek i Wiktor Kałdos z 7a zajęli I miejsce w Jaworznickim Miejskim Konkursie  Patriotycznym „O niepodległą Polskę”.  O palmę pierwszeństwa walczyło 28 zespołów. Głównym celem konkursu było zapoznanie uczestników z jaworznickimi miejscami pamięci narodowej, z topografią miasta i ze Strzelnicą Miejską w Jaworznie, która świętuje 50-lecie istnienia. Konkurs umożliwiał również zdobycie wiedzy o Lidze Obrony Kraju w Jaworznie, towarzyszącej strzelnicy od momentu jej powstania.