Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

3 września nasza szkoła stała się bogatsza…Dzięki ofiarności rodziców i sponsorów, ogromnej osobistej pracy Pana Słoty powstała nowa piękna sala Integracji Sensorycznej. W sali tej mogą otrzymać pomoc dzieci z zaburzeniami przetwarzania sensorycznego, a tych jest w naszej szkolnej rzeczywistości coraz więcej. Podczas terapii SI, na specjalistycznym sprzęcie, pod okiem terapeutów zniwelują swoje problemy, które uniemożliwią im prawidłowe funkcjonowanie. To jeszcze nie koniec dobrych wiadomości dla naszej szkoły. Jako placówka integracyjna otrzymaliśmy od wice prezydenta Tadeusza Kaczmarka profesjonalny sprzęt do Biofeedbacku o wartości 14.000 zł. Jak widać pierwsze dni roku szkolnego są pełne niespodzianek. Nie pozostaje nam nic innego jak pięknie podziękować wszystkim darczyńcom, a społeczności szkolnej życzymy więcej takich niespodzianek i udanego roku szkolnego 2018/2019.