Wyróżnione przez Prezydenta!

Dobrej pracy nie należy się wstydzić, stąd z satysfakcją i ogromną przyjemnością informujemy, że dwie nasze nauczycielki – Renata Fidytek i Beata Hartman – otrzymały Nagrody Prezydenta Miasta Jaworzna, będące wyrazem uznania dla Ich dorobku zawodowego i osiągnięć w pracy dydaktyczno-wychowawczej. Gratulujemy, życząc dalszych sukcesów oraz satysfakcji z codziennej pracy!

Uroczyste spotkanie – z okazji niedawno obchodzonego Dnia Edukacji Narodowej – odbyło się w Teatrze Sztuk.

Gratulacje podczas uroczystości składali m.in. Paweł Silbert Prezydent Miasta Jaworzna  jego zastępcy Tadeusz Kaczmarek i Monika Bryl, Poseł na Sejm RP Dariusz Starzycki, Radni Rady Miejskiej, przedstawiciele organizacji nauczycielskich i związkowych.

Po uroczystym wręczeniu dyplomów i gratulacji zebrani obejrzeli recital Piotra Tłustochowicza przy akompaniamencie Romana Jońcy.

(zdjęcie ze strony www.um.jaworzno.pl )