Najpiękniejsza kartka walentynkowa

13 lutego 2020

Już niedługo Walentynki – amerykańskie „Święto Zakochanych”, obchodzone przez miliony ludzi na całym świecie. W tym dniu składamy życzenia tym, których kochamy, pokazując jak bardzo są dla nas ważni. Często wyrazom  miłości towarzyszą drobne upominki. Jednak najbardziej wyjątkowe podarunki to te, które robią z tej okazji uczniowie naszej szkoły samodzielnie,  wkładając w nie nie tylko czas, ale i serce. Własnoręcznie wykonana kartka walentynkowa na szkolny konkurs plastyczny, zorganizowany przez wychowawczynie świetlicy oraz panią Izabelę Żurawik, zaskoczyła bardziej niż najdroższy gadżet.

W związku z tym jury konkursu wyłoniło następujących laureatów:

I miejsce: Filipiak Emilia kl. IIb, Romanowicz Aleksandra kl. II b, Dubas Emilia kl. II b, Bryska Izabela kl. I a

II miejsce: Gutowska Daria kl. I a, Ślusarczyk Miłosz kl. II a, Cwen Dawid kl. II a

III miejsce: Sikora Antonina kl. II b, Mrożek Justyna kl. II a, Sanojca Aleksander kl. II a

Wyróżnienie: Smoliński Filip kl. a, Twardak Maksymilian kl. I b

Gratulujemy!