Drodzy Rodzice i Uczniowie!

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
25 marca 2020

W związku z nowym rozporządzeniem MEN do 10 kwietnia 2020 r. szkoła prowadzi zajęcia
w formie nauczania na odległość. Podstawowym narzędziem zdalnego nauczania jest w naszej szkole dziennik elektroniczny Librusa. Tak więc w miarę możliwości (szerzej o tym na końcu) proszę na bieżąco śledzić informacje w ww. dzienniku.

 

Kształcenie na odległość to bardzo trudna sztuka, której będziemy się wspólnie uczyć. Pomoc Państwa Rodziców w tym trudnym czasie będzie nieoceniona, dlatego wspólnie pokonujmy trudności i poprawiajmy błędy. Przede wszystkim dbajmy o  zdrowie swoje i najbliższych.

Uczniów proszę o aktywność i systematyczność w kontaktach z nauczycielami, a nade wszystko o posłuszeństwo wobec rodziców, którzy w tym trudnym czasie pełnią wiele, różnych ról. Zaufajcie dorosłym i przestrzegajcie koniecznych zasad, np. nie wychodźmy z domu.

 

UWAGA!

Mamy  świadomość (piszę to w imieniu całej kadry), że nie wszyscy mają komputery
i dostęp do Internetu. Mamy również świadomość, że Rodzice – podobnie jak nauczyciele – muszą zdalnie pracować i zarabiać na chleb dla rodziny! Jeśli do tego wszystkiego dołączymy jeszcze problemy techniczne, np. przeciążenie serwerów i brak możliwości zalogowania się do dziennika elektronicznego, to…

 

PROSZĘ SIĘ NIE DENERWOWAĆ!!!

Rozumiemy to i nikt z tego tytułu nie będzie miał pretensji do Państwa i Waszych Dzieci!

W CHWILI OBECNEJ NAJWAŻNIEJSZE JEST ZDROWIE!!!

Pozdrawiam, życząc Wszystkim zdrowia i wytrwałości!

Zbigniew Bluj, dyr., szkoły

Załacznik:

Informacja o sposobie i trybie realizacji zadań szkoły w okresie czasowego ograniczenia jej funkcjonowania