Paweł i Jakub wśród najlepszych

11 października 2019

26 stypendiów Prezydenta Miasta Jaworzna dla uczniów wręczono ostatnio w CT Teatrze Sztuk w Jaworznie. Z przyjemnością informujemy, że otrzymali je m.in. Paweł Kozakiewicz z kl. 7b i Jakub Lesiak z kl. 8a. Wyróżnienia zostały przyznane spośród 82 złożonych wniosków w kategoriach: dydaktycznej, artystycznej i sportowej. Uczniowie, którzy odebrali z rąk prezydenta Pawła Silberta statuetki i dyplomy mogą szczycić się wybitnymi osiągnięciami na arenie ogólnopolskiej, ale również międzynarodowej. Wśród nagrodzonych znaleźli się młodzi naukowcy, sportowcy i artyści, którzy mają na swoim koncie występy, starty, nagrody i najwyższe miejsca na podiach zawodów i konkursów, organizowanych w wielu krajach Europy, ale również w Ameryce i Azji.

Gratulując naszym uczniom, życzymy kolejnych sukcesów i… następnych stypendiów.