Jesteś tutaj: Start / Aktualności
LOGO

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

15 czerwca 2019

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 odbędzie się w środę 19 czerwca:

- klasy IV - VIII - 9.00 - 11.00

- klasy I - III - 11.00 - 13.00

Wakacyjne marzenia

11 czerwca 2019

07.06.2019 r. wychowawczynie świetlicy rozstrzygnęły szkolny konkurs plastyczny klas I – IV, ilustrujący marzenia uczniów o letnim wypoczynku. Każdy z uczestników konkursu mógł wykonać pracę przy użyciu różnorodnych technik plastycznych i materiałów.

Laureatami zostali:

I miejsce: Aleksandra Barańska kl. III a, Emilia Filipiak kl. I b, Aleksandra Romanowicz kl. I b

II miejsce: Martyna Sawiak kl. III a, Antonina Sikora kl. I b, Ewa Hulka kl. IV b

III miejsce: Lena Kopeć kl. I b, Justyna Mrożek kl. I a

Wyróżnienie: Emilia Dubas kl. I b, Zofia Trznadel kl. I a, Dawid Cwen kl. I a

Gratulujemy!  Życzymy udanych i bezpiecznych wakacji!

U strażaków w OSP Ciężkowicach

11 czerwca 2019

28.05.2019 r. klasa I a wraz z nauczycielami Anną Tarasek i Aleksandrą Kazimierską-Kamińską  gościlła u strażaków w OSP Ciężkowicach. Uczniowie mieli okazję poznać sprzęt strażacki do gaszenia pożarów i udzielania pierwszej pomocy. Chętni mogli usiąść za kierownicą, przymierzyć hełm strażacki, usłyszeć strażacką syrenę. Strażacy na pamiątkę rozdali strażackie kalendarze i breloczki oraz obdarowali naszych uczniów słodkim poczęstunkiem. Dziękujemy.

Czytaj więcej o: U strażaków w OSP Ciężkowicach