Jesteś tutaj: Start / Osiągnięcia sportowe

Osiągnięcia sportowe

Minimalna Porażka Siatkarzy z SP3 w Finale Mistrzostw Jaworzna

12 maja 2019

W dniu 7 maja 2019 roku nasza Szkoła wystąpiła w Mistrzostwach Jaworzna Szkół Podstawowych w Siatkówce na Hali Miejskiego Centrum Kultury i Sportu przy ulicy Inwalidów Wojennych. Nasza Szkoła Wystąpiła w następującym składzie: Kacper Sitarz, Mateusz Przebindowski, Wiktor Kurzawa, Mateusz Urbanek, Jakub Zelech, Antoni Kozak, Fryderyk Gałązka, Karol Sieroń (kapitan), Paweł Kozakiewicz, Bartłomiej Wygaś. Chłopcy wygrali swoje mecze eliminacyjne, grupowe, wygrali półfinał i awansowali do finału. Pod drodze eliminowali szkoły z klasami sportowymi o profilu siatkówki. W finale po dramatycznym meczy przegrali minimalnie w tie-breaku 13:15, a w całym meczu w setach 1-2. W końcówce meczu zabrakło jedynie trochę szczęścia, ale i tak uczniom naszej szkoły należą się duże brawa za wytrwałość włożoną w kilka lat treningów siatkówki, co zostało wymiernie nagrodzone.

Uczniów naszej szkoły zapraszamy właśnie na treningi / zajęcia sportowe z siatkówki o godzinie 7:10, które są prowadzone we: wtorki, piątki (klasy V-VIII) i w czwartki (klasy III-IV) na Sali gimnastycznej.

Czytaj więcej o: Minimalna Porażka Siatkarzy z SP3 w Finale Mistrzostw Jaworzna