Dzień: 3 lutego 2018

Wystawa „Eugeniusz” w Gliwicach

12 stycznia uczniowie klas młodszych uczestniczyli w multimedialnej wystawie Eugeniusz w Gliwicach. To był naprawdę wspaniały czas. Podczas spotkania dzieci poprzez zabawę poznawały  tajniki nauki z zakresu przyrody i fizyki. Strefy tematyczne: Oddech Kosmosu, Strefa Iluzji, Fizyki, Wodna, Światła, Zmysłów i Sensoryczna przyczyniły się do tego, że wycieczka była wspaniała i zagwarantowała dzieciom niezapomniane przeżycia.

Dzień Babci i Dziadka w klasie I a

25 stycznia w klasie I a zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą licznie przybyli zaproszeni goście. Uczniowie recytowali wiersze, śpiewali piosenki, grali na instrumentach muzycznych. Wielką atrakcją dla wszystkich były konkursy i wspólne zabawy. Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami, nie kryli wzruszenia podziwiając… Czytaj dalej Dzień Babci i Dziadka w klasie I a

Cudowny Dzień Babci i Dziadka w kl. III a

Ten wyjątkowy dzień uświetnił wspaniały występ dzieci w teatrzyku „Czerwone Kapturki z całego świata”. Były życzenia, piosenki, prezenty i słodki poczęstunek, ale największym zainteresowaniem cieszyła się „foto budka”. Nasi Goście świetnie się bawili, przebierając się i fotografując. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej, sympatycznej i rodzinnej atmosferze. Dziękujemy serdecznie Najwspanialszym Babciom i Najwspanialszym Dziadkom.