Jesteś tutaj: Start / Dla rodzica / Rekrutacja

Rekrutacja

Rekrutacja do klas pierwszych na rok szkolny 2022/2023

Drodzy Rodzice przyszłych pierwszoklasistów!

Informujemy, że w dniach 17 stycznia (od godz. 8.00) – 28 stycznia 2022 r. (do godz. 15.00) należy złożyć elektroniczne zgłoszenie dziecka do szkoły obwodowej.

Link do rekrutacji: www.jaworzno.podstawowe.vnabor.pl

Wdrukowane zgłoszenia wraz z podpisami obojga rodziców lub opiekunów prawnych należy złożyć jak najszybciej w sekretariacie szkoły przy ulicy ul. Marcina Kasprzaka 6 w godz. 8.00 - 16.00.

W załączeniu Zarządzenie Prezydenta Miasta Jaworzna z 20 grudnia 2021 r. w sprawie ustalenia harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym do klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Miasta Jaworzna na rok szkolny 2022/2023.

Zarządzenie Prezydenta Miasta Jaworzna dotyczące rekrutacji

DO 13 MARCA TRWA REKRUTACJA DO KLAS PIERWSZYCH

Do 13 marca 2020 r. do godziny 15:00 należy:

1. Zalogować się i wypełnić zgłoszenia (dotyczy to dzieci z obwodu SP3) lub wnioski (dotyczy to dzieci spoza obwodu naszej szkoły) na stronie internetowej http://jaworzno.podstawowe.vnabor.pl
  2. Złożyć w sekretariacie naszej szkoły wydrukowane ze strony internetowej i podpisane przez oboje rodziców zgłoszenie ucznia do klasy I lub wniosek o przyjęcie do klasy I wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnienie kryteriów rekrutacyjnych.

Dokumenty należy składać w sekretariacie szkoły w godz. 7.30 - 16.00. Dodatkowe informacje można uzyskać na stronie internetowej szkoły: http://sp3.jaworzno.edu.pl/ w zakładce „Dla rodzica - Rekrutacja”. Istnieje również możliwość pomocy przy wypełnianiu zgłoszenia lub wniosku jak i wyjaśnienia wszelkich wątpliwości w sekretariacie szkoły w godz. 7.30 - 16.00 jak i telefonicznie: (32) 762 92 70.

Rekrutacja

Ustalono harmonogram postępowania rekrutacyjnego do klas pierwszych szkół podstawowych na rok szkolny 2020/2021. Wnioski o przyjęcie do podstawówki będą przyjmowane już od 2 marca 2020 r. Szczegóły w załączeniu - Zarządzenie Nr ED.0050.10.2020 Prezydenta Miasta Jaworzna z dnia 14 stycznia 2020 r. w sprawie ustalenia harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym do klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Miasta Jaworzna na rok szkolny 2020/2021.

Rozporządzenie dot. rekrutacji do klasy I