Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Artykuły

Lista kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postępowaniu rekrutacyjnym

3 kwietnia 2020

Rekrutacja do klasy I

27 marca 2020

Informacja o terminie i sposobie wywieszenia list kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do klas pierwszych szkół podstawowych oraz o sposobie potwierdzania przez rodziców woli przyjęcia dziecka do klasy I szkoły podstawowej.

Termin podania do publicznej wiadomości list kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do klas pierwszych szkół podstawowych:
3 kwietnia 2020 godz. 9.00

Termin potwierdzenia woli zapisu:
od 3 kwietnia 2020 r. od godz. 9.00 do 8 kwietnia 2020r. do godz. 15.00

Sposób potwierdzania przez rodzica woli przyjęcia dziecka do klasy pierwszej szkoły podstawowej (do wyboru przez rodzica). Ustaleń dokonano celem ograniczenia niebezpieczeństwa zarażenia się koronawirusem COVID 19.:

- mailem z podaniem imienia i nazwiska dziecka oraz daty jego urodzenia

- telefonicznie z podaniem imienia i nazwiska dziecka oraz daty jego urodzenia

Drodzy Rodzice i Uczniowie!

25 marca 2020

W związku z nowym rozporządzeniem MEN do 10 kwietnia 2020 r. szkoła prowadzi zajęcia
w formie nauczania na odległość. Podstawowym narzędziem zdalnego nauczania jest w naszej szkole dziennik elektroniczny Librusa. Tak więc w miarę możliwości (szerzej o tym na końcu) proszę na bieżąco śledzić informacje w ww. dzienniku.

Kształcenie na odległość to bardzo trudna sztuka, której będziemy się wspólnie uczyć. Pomoc Państwa Rodziców w tym trudnym czasie będzie nieoceniona, dlatego wspólnie pokonujmy trudności i poprawiajmy błędy. Przede wszystkim dbajmy o  zdrowie swoje i najbliższych.

Uczniów proszę o aktywność i systematyczność w kontaktach z nauczycielami, a nade wszystko o posłuszeństwo wobec rodziców, którzy w tym trudnym czasie pełnią wiele, różnych ról. Zaufajcie dorosłym i przestrzegajcie koniecznych zasad, np. nie wychodźmy z domu.

UWAGA!

Mamy  świadomość (piszę to w imieniu całej kadry), że nie wszyscy mają komputery
i dostęp do Internetu. Mamy również świadomość, że Rodzice – podobnie jak nauczyciele – muszą zdalnie pracować i zarabiać na chleb dla rodziny! Jeśli do tego wszystkiego dołączymy jeszcze problemy techniczne, np. przeciążenie serwerów i brak możliwości zalogowania się do dziennika elektronicznego, to…

PROSZĘ SIĘ NIE DENERWOWAĆ!!!

Rozumiemy to i nikt z tego tytułu nie będzie miał pretensji do Państwa i Waszych Dzieci!

W CHWILI OBECNEJ NAJWAŻNIEJSZE JEST ZDROWIE!!!

Pozdrawiam, życząc Wszystkim zdrowia i wytrwałości!

Zbigniew Bluj, dyr., szkoły

Załacznik:

Informacja o sposobie i trybie realizacji zadań szkoły w okresie czasowego ograniczenia jej funkcjonowania