Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

 

 

Artykuły

Życzenia świąteczne

22 grudnia 2019

W świątecznym nastroju

22 grudnia 2019

W piątek, tuż przed świętami Bożego Narodzenia, w naszej szkole odbył się uroczysty apel oraz klasowe spotkania wigilijne. Uczniowie przybliżyli nam sens przeżywania nadchodzących świąt. Co w naszych rodzinach, wśród przyjaciół, znajomych – jest najważniejsze. Otóż, nie dobrobyt, posiadanie wszystkiego, co tylko się zapragnie…, ale miłość do drugiego człowieka. Szacunek i dobro. Jeżeli tego nam zabraknie, to życie stanie się mało wartościowe. Uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami udali się do sal na klasowe spotkania wigilijne. W cudownej przedświątecznej atmosferze dzieci łamały się opłatkiem składając sobie życzenia oraz śpiewały i grały kolędy, pastorałki.

Czytaj więcej o: W świątecznym nastroju

Świąteczna choinka

22 grudnia 2019

20 grudnia 2019 r. wyłoniono zwycięzców miejskiego konkursu plastycznego zorganizowanego przez „Em Band”  Orkiestra Rozrywkowa Miasta Jaworzna/Klub Relax Urząd Miejski w Jaworznie.

Do konkursu przystąpiło 57 uczestników z terenu miasta Jaworzna, ze szkół i przedszkoli, w tym uczniowie naszej szkoły. Celem konkursu było rozbudzanie zainteresowań dzieci tematyką związaną ze Świętami Bożego Narodzenia.

Jury po ocenie wszystkich prac, przyznało naszym laureatom następujące miejsca:

 I miejsce: Emilia Dubas kl. II b, Amelia Mierzwa kl. III a, Oliwier Smalec kl. V a

II miejsce: Mikołaj Chropacz kl. V a, Aleksandra Romanowicz kl. II b, Michalina Sobaś kl. I a

III miejsce: Izabela Bryska kl. I a, Emilia Filipiak kl. II b Joanna Kozakiewicz kl. III b

Gratulujemy!


Czytaj więcej o: Świąteczna choinka