Uczniowie klasy 2B zastanawiali się podczas lekcji nad tym „ Czy strach ma wielkie oczy?” Próbowali straszyć swoich kolegów i koleżanki, a także nauczycieli. Zabawa była świetna!!! Okazało się , ze czasem strach mobilizuje nas do lepszego działania i jest potrzebny!!!!

Uczniowie klasy I b i II b byli na wycieczce w Jump City w Katowicach, gdzie sprawdzali swoją kondycję i wytrzymałość. Wszyscy świetnie się bawili i nie chcieli wracać!!!!

Miejski Konkurs Historyczno-Polonistyczny „Kto ojczyźnie swej służy, sam sobie służy” pod  honorowym patronatem Prezydenta Miasta Jaworzna rozstrzygnięty.

Wyniki:

I miejsce – Aleksander Jóźwik – SP19

II miejsce – Adam Brożek – SP14

III miejsce – Kacper Pacut – SP6

Wyróżnienia:

Maja Pastucha – SP15

Aleksandra Ślusarczyk – SP18

Jagoda Zięba – SP16

Na wymienionych uczniów czekają nagrody książkowe, które zostaną wręczone 9 listopada 2018 r.
w Klubie Relax o godz. 11.00 podczas uroczystej akademii z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Zainspirowani pięknem przyrody i wyjątkowo bogatą wyobraźnią twórczą, uczniowie klas I – VIII jaworznickich szkół wykonali wiele ciekawych prac, uczestnicząc w międzyszkolnym konkursie plastycznym pt. „Jesienne inspiracje”.

20.10.2018 r. organizatorzy konkursu – nauczyciele i wychowawczynie świetlicy SP nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Jaworznie dokonali oceny wszystkich prac uczestników.

Wyniki konkursu:

I miejsce: Zuzanna Wosik – SP nr 3 z Oddz. Integracyjnymi, Zofia Bomba – SP nr 9, Maja Pałka – SP nr 10, Kacper Zięba – SP nr 20

II miejsce: Tymoteusz Morawski – SP nr 3 z Oddz. Integracyjnymi, Filip Banasik – SP nr 17, Zuzanna Patucha – SP nr 20, Maja Hądz – SP nr 17

III miejsce: Bartosz Cierpich – SP nr 9, Zofia Góralczyk – SP nr 9, Hanna Lebuda – SP nr 20, Zuzanna Żbik – SP nr 3 z Oddz. Integracyjnym

Wyróżnienie: Olivier Garzeł – SP nr 10 – SP nr 10, Maja Gaj – SP nr 17, Michał Bańkowski – SP nr 7,Marta Bartoń – SP nr 17

Gratulujemy!