Dzień Edukacji Narodowej to doskonała okazja, aby podziękować nauczycielom za ich trud wychowywania i kształcenia. W naszej szkole świętowaliśmy go 11 października. Klasy 4a oraz 4b zaprosiły wszystkich, a w szczególności grono pedagogiczne do obejrzenia programu artystycznego. Uczniowie czwartych klas zaprezentowali nam „trudy procesu edukacji”. Swoim występem artystycznym na pewno dodali uroku tej imprezie, a odgrywane role wywołały radość wśród publiczności. Mogliśmy także wysłuchać dwóch utworów muzycznych pt. „Jak Ty zdasz?” oraz „Awans Ci da”. Na zakończenie uroczystości uczniowie rozdali nauczycielom i pracownikom szkoły drobne upominki. Chwilę tą umiliła swoim śpiewem nasza utalentowana uczennica Agatka Stokowska.