Zapisy do pierwszej klasy w roku szkolnym 2017/2018

ZAPISY DZIECI Z OBWODU SZKOŁY

Do klasy pierwszej dzieci zamieszkałe w obwodzie naszej szkoły przyjmowane
są z urzędu na podstawie karty zgłoszenia.

Granice obwodu Szkoły Podstawowej nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Kochanowskiego w Jaworznie stanowią ulice: Cegielniana, Chropaczówka –  numery parzyste do nr 32, numery nieparzyste do nr 29, Doły, Grunwaldzka – numery parzyste od nr 206 do numeru ostatniego, Marcina Kasprzaka, Ignacego Mościckiego, Mylna, Piaszczysta, Szczakowska, Upadowa Nr 60, Ustronie, Wiejska, Żabia.

REKRUTACJA DZIECI SPOZA OBWODU

Kandydaci zamieszkali poza obwodem szkoły podstawowej mogą być przyjęci do klasy I po przeprowadzeniu postępowania rekrutacyjnego, jeżeli dana publiczna szkoła podstawowa nadal dysponuje wolnymi miejscami.

W celu zapisania dziecka do szkoły zapraszamy Rodziców wraz z dokumentem tożsamości do sekretariatu szkoły czynnego w następujących godzinach:

poniedziałek – piątek 730 – 1600

Dokumenty do pobrania:

Wniosek o przyjęcie do kl. 1 spoza obwodu.

1. Zgłoszenie do obwodowej szkoły.

2. Wniosek o przyjęcie dzieci spoza obwodu.

3. Oświadczenie o uczęszczaniu rodzeństwa do tej samej szkoły.

4. Oświadczenie – droga kandydata do szkoły jest krótsza niż do obwodowej.

5. Oświadczenie o zamieszkaniu krewnych kandydata w pobliżu szkoły lub miejsca pracy rodziców w obwodzie szkoły.

6. Oświadczenie o posiadaniu nieruchomości w obwodzie szkoły.

7. Zarządzenie Prezydenta Miasta Jaworzna – harmonogram.

8. Uchwała Rady Miejskiej – kryteria.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.