Dzień Babci i Dziadka w klasie I a

25 stycznia w klasie I a zorganizowana została uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą licznie przybyli zaproszeni goście. Uczniowie recytowali wiersze, śpiewali piosenki, grali na instrumentach muzycznych. Wielką atrakcją dla wszystkich były konkursy i wspólne zabawy. Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami, nie kryli wzruszenia podziwiając prezentacje swoich „skarbów”.  Na koniec uroczystości dzieci wręczyły im własnoręcznie wykonane lampiony wypełnione słodkościami. Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na kawę, herbatę i słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców.
To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. Serdecznie dziękujemy!

yyyy wwwww rrrrr qqqq hhhh ggggg eeee bbbb

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.