REGULAMIN SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO "Jan Kochanowski widziany oczami dziecka – z czym kojarzy mi się Patron naszej szkoły?”

2 lutego 2023

ORGANIZATOR

Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Kochanowskiego w Jaworznie

CELE KONKURSU:

- inspirowanie uczniów do zgłębiania życiorysu i twórczości Jana Kochanowskiego oraz epoki odrodzenia, w której, żył i tworzył
- rozwijanie kreatywności dzieci i młodzieży
- kształcenie wrażliwości estetycznej
- doskonalenie umiejętności manualnych
- ukazanie możliwości różnych technik plastycznych lub komputerowych w twórczości artystycznej

TEMAT

Tematem jest przedstawienie w ciekawej formie plastycznej lub komputerowej skojarzeń związanych z patronem szkoły Janem Kochanowskim i epoką odrodzenia.

UCZESTNICTWO

Konkurs adresowany jest do uczniów z klas I - VIII.

TERMIN ZGŁOSZENIA PRAC PLASTYCZNYCH

Prace konkursowe należy wykonać do dnia 15 lutego 2023 r.

REGULAMIN KONKURSU

• Praca wykonana manualnie w dowolnej technice plastycznej lub techniką grafiki komputerowej np. w programie graficznym.
  • Prace należy przekazać do świetlicy szkolnej lub nauczycielowi plastyki.
  • Prace muszą być podpisane według schematu: Imię, Nazwisko, klasa np. Adam Nowak klasa 5a.
  • Komisja konkursowa wyłoni zwycięzców.
  • Laureaci oraz osoby wyróżnione otrzymają dyplomy, nagrody rzeczowe, a prace będą zaprezentowane na stronie internetowej szkoły.