SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „Wakacyjne marzenia do spełnienia”

14 czerwca 2023

„Niewiele do szczęścia potrzeba:

trochę piasku, morza i nieba.”

WAKACJE to czas odpoczynku, relaksu i zabawy w najróżniejszych zakątkach naszego kraju, świata lub własnego podwórka.

Każdy z nas, mały i duży ma swoje marzenia wakacyjne. Jednym marzą się wakacje nad polskim morzem, innym wypoczynek pod palmami. Niektórzy wolą wędrować po górskich szlakach.

Uczniowie klas I – VII zostali zaproszeni przez wychowawczynie świetlicy do udziału w szkolnym konkursie plastycznym, w którym mogli podzielić się swoimi wakacyjnymi pragnieniami, przedstawiając je w różnej formie plastycznej przy użyciu różnorodnych materiałów. Dziecięca wyobraźnia, pomysłowość i aktywność twórcza nie zawiodły. Prace były ciekawe, barwne, a co najważniejsze opowiadały o dziecięcych marzeniach, zaplanowanych podróżach w czasie letniego wypoczynku 2023 r.

Celem zmagań konkursowych było przybliżenie uczniom ciekawych miejsc spędzania wakacji i rozwijanie zainteresowań podróżami po Polsce i świecie.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce:

Amelia Kulig II b

Zuzanna Żbik VII a

Tomasz Wawryka VII a

Florentyna Osman VII a

II miejsce:

Eliza Homlak I a

Natalia Florek II b

Kuba Bąbka IV a

Paulina Wyżga IV b

III miejsce:

Agnieszka Sanojca I a

Emilia Szot III a

Jan Filipek-Maj III a

Maja Smalec IV b

Gratulujemy zwycięzcom, życzymy udanych i wymarzonych wakacji!!!

„Podróżować znaczy żyć.”

1. Ch. Andersen