Turniej Integracyjny Boccia

23 kwietnia 2024

W dniu 23.04.2024 został zorganizowany coroczny Turniej Integracyjny Boccia w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul Grunwaldzkiej 80. Organizatorem konkursy były: Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, Fundacja „Ratownik Górniczy”, Szkoła Podstawowa nr 7 w Jaworznie.

Turniej był rozgrywany systemem „do dwóch porażek”. Nasi uczniowie wystąpili w turnieju w dwóch kategoriach: Początkującej (Maksymilian Twardak, Maja Smalec, Emilia Szot, Oliwier Urbańczyk) i Zaawansowanej (Martyna Sawiak, Martyna Śpiewak, Jakub Lis, Marcel Chramiec). Obie drużyny spisały się znakomicie. Wygrały wszystkie swoje mecze i obie wygrały swoje kategorie. Dodatkowo w Kategorii nauczycieli I Miejsce zajął pan Przemysław Wirski.

Gratulujemy uczniom sukcesu.