Drodzy Rodzice i Uczniowie!

26 kwietnia 2019

Informuję, że z dniem 27 kwietnia 2019 r. akcja protestacyjna nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi zostaje zawieszona.

W związku z tym w poniedziałek 29 kwietnia 2019 r. wznawiamy zajęcia dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńcze, które prowadzone będą według obowiązujących planów.

1 i 3 maja – dni świąteczne.

2 maja – zgodnie z uchwałą nr 3/13/09/2018 Rady Pedagogicznej Szkoły Podstawowej nr 3
z Oddziałami Integracyjnymi w Jaworznie z dnia 13 września 2018 r. w sprawie opinii dotyczącej ustalenia dodatkowych dni wolnych od zajęć dydaktyczno-wychowawczych
w roku szkolnym 2018/2019 – będziemy prowadzić zajęcia opiekuńcze.

I jeszcze informacja dla ósmoklasistów. Obiecane szafki skrytkowo-ubraniowe (takie same, jakie mają wszyscy 4- 5- 6- oraz 7-klasiści) już są zamontowane i czekają na Was.
W poniedziałek przed zajęciami Pani Wychowawczyni rozda Wam kluczyki.

Do zobaczenia w poniedziałek!

Zbigniew Bluj,