Jesteś tutaj: Start / Aktualności / Gwiazdka 2019

Gwiazdka 2019

11 grudnia 2019

Dla zaakcentowania niesamowitego nastroju Świąt Bożego Narodzenia wychowawczynie świetlicy z paniami: Izabelą Żurawik, Anną Schodnik, Aleksandrą Szczepanik, Agnieszką Woźnicą i Anną Tarasek zorganizowały międzyszkolny konkurs plastyczny „Gwiazdka 2019”. W celu wykreowania świątecznych ozdób: choinek, bombek, stroików, uczniowie wielu jaworznickich szkół podstawowych wykonali je według własnych pomysłów, wykorzystując różnorodne materiały i techniki plastyczne. Jury zachwycone kreatywnością młodych uczestników konkursu, dokonało wyboru i oceny najpiękniejszych prac.

Wyniki konkursu:

I miejsce: Wiktoria Kocot SP nr 22, Andrzej Kozakiewicz SP nr 12,  Olimpia Suleja SP nr 7 z Oddz. Integracyjnymi, Izabela Bryska SP nr 3z Odz. Integracyjnymi

II miejsce: Michalina Sobaś SP nr 3 z Oddz. Integracyjnymi, Jan Urbań SP nr 12, Amelia Goldammer SP nr 12, Zofia Tuszyńska SP nr 12

III miejsce: Maja Dziurdzikowska SP nr 7 z Oddz. Integracyjnymi, Jan Dryja SP nr 3 z Oddz. Integracyjnymi, Weronika Małodobry SP nr 3 z Oddz. Integracyjnymi, Emilia Dubas SP nr 3 z Oddz. Integracyjnymi, Tymoteusz Osiowy SP nr 3 z Oddz. Integracyjnymi

Laureatom serdecznie gratulujemy!