Jesteś tutaj: Start / O szkole / Psycholog szkolny

Psycholog szkolny

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
 
 
 
Droga Uczennico, Drogi Uczniu!

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, nie wiesz, jak sobie poradzić, chciałbyś/chciałabyś z kimś porozmawiać o problemach lub po prostu - podzielić się ze mną tym, co ostatnio się zdarzyło, jak mija Ci dzień, co ciekawego robiłeś/aś - serdecznie Cię zapraszam :)


Drogi Rodzicu!

Psycholog szkolny pomaga również Wam - rodzicom. Jeśli jesteście zaniepokojeni, czujecie, że potrzebujecie porady, trudne emocje związane z dzieckiem lub sytuacja, w której się znaleźliście, Was przytłaczają, czekam na wiadomość. Wspólnie postaramy się znaleźć rozwiązanie.


Konsultacje psychologiczne są dedykowane także wychowawcom klas i nauczycielom.


Psycholog prowadzi konsultacje i poradnictwo psychologiczne, organizuje warsztaty profilaktyczne, problemowe, dba o psychoedukację uczniów, rodziców oraz pracowników szkoły.

Celem działań jest trafne rozpoznanie problemu, udzielenie wsparcia oraz wprowadzenie odpowiednich środków zaradczych w celu poprawy dobrostanu dziecka.

Psychologa obowiązuje zasada poufności. Oznacza to, że informacje, które otrzymuje w trakcie konsultacji są objęte ochroną i mogą zostać wykorzystane jedynie w przypadku zagrożenia życia lub zdrowia osoby.


Pomoc prowadzona jest przez psychologa - Martynę Długosz.


Godziny pracy:

Poniedziałek 11:00 - 14:00
Wtorek: 7:00 - 13:00
Godziny konsultacji: wtorek 13:00 - 13:30