II Miejsca na Zawodach Boccia

18 grudnia 2019

17 grudnia 2019 roku w Hali Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie zostały rozegrane silnie obsadzone zawody Boccia. W zawodach wzięli udział zawodnicy podzieleni na dwie kategorie: początkujących i zaawansowanych. W zawodach prócz naszej szkoły wzięły udział: licea, ośrodki, szkoły podstawowe z Jaworza i okolicznych miast. Nasza szkoła reprezentowana była przez: Zuzannę Wosik, Kalinę Sawiak, Matyldę Żurowską, Anielę Załęską (Kategoria Początkująca), Marcela Ślusarczyka, Hannę Batko, Małgorzatę Michałek i Justynę Pawlak (Grupa Zaawansowana). Obie nasze drużyny zajęły w swoich kategoriach drugie miejsca. W obu przypadkach, ulegli licealistom reprezentującym szkoły z Sosnowca. Reprezentanci naszej szkoły zajęli natomiast najwyższe miejsca ze wszystkich drużyn reprezentujących nasze miasto.