V edycja konkursu matematyczno - informatycznego InstaLogik

28 marca 2024

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Jaworznie  wzięli udział w V edycji konkursu matematyczno - informatycznego InstaLogik .

Do I etapu przystąpiło 21 uczniów z klas:  4a, 5a, 5b, 6a oraz z 8a.

Do II etapu zakwalifikował się sześcioro uczniów. Anastazja Tendaj, uczestniczka II etapu konkursu otrzymała najlepszy wynik wśród klas piątych.

Justynka Mrożek uczestniczka II etapu otrzymała najlepszy wynik wśród klas szóstych.

Do III etapu zakwalifikowało się już tylko troje uczniów. Dwoje z nich zostało finalistami na szczeblu ogólnopolskim.

Kinga Madera z klasy 4a została finalistką na szczeblu ogólnopolskim w kategorii klas 4 oraz zajęła trzeci wynik w mieście Jaworzno.

Zuzanna Gładysz z klasy 8a została finalistką na szczeblu ogólnopolskim w kategorii klas ósmych oraz zajęła trzeci wynik w mieście Jaworzno.

Organizatorzy konkursu nagrodzili dyplomami wszystkich uczestników konkursu.

Zwycięzcom gratulujemy!